Ładowanie

O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Nasza Firma powstała z miłości do marki BMW. Prywatnie jesteśmy przyjaciółmi. Od kilku lat również wspólnikami w biznesie. Firma Wezyr zajmuje się wyłącznie marką BMW co wyróżnia nas na rynku.

Od 2016 roku zajmujemy się sprzedażą części samochodowych. Przez ten czas staliśmy się jednym z bardziej cenionych dostawców w okolicach Lublina. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie oryginalne, sprawne części. W naszym magazynie odbywa się nieustanna rotacja części używanych do aut. Dlaczego warto wybrać części samochodowe od nas?

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży części nowych oraz używanych, a nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość oraz profesjonalne doradztwo. Jeśli nie wiesz, jakie części samochodowe są potrzebne do Twojego pojazdu, po prostu skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy w wyborze i pomożemy wybrać odpowiednie części, które pasować będą do Twojego samochodu.

Profesjonalny serwis

W tym samym miejscu znajdziecie Państwo również 2- stanowiskowy profesjonalny serwis samochodów wyłącznie marki BMW. Zatrudniamy tylko I wyłącznie wykwalifikowanych mechaników ze specjalizacją do właśnie tej marki. Posiadamy nowoczesny sprzęt dedykowany dla Waszych aut. Tylko u nas zdiagnozujesz swój samochód, a także masz dużą szansę na natychmiastowe nabycie części używanej bądź zamówienie nowej oraz montaż do Twojego samochodu. Reasumując- korzystając z usług naszej firmy załatwiasz wszystko w jednym miejscu.

Marka BMW

Co nas wyróżnia? Niewątpliwie naszym atutem jest poświecenie się jednej marce co pozwala wystrzec się wielu błędów jak również naprawę wielu usterek w rekordowo szybkim czasie dzięki olbrzymiemu doświadczeniu. Najważniejsze dla naszych Klientów są jednak krótkie terminy realizacji. Zapisujemy Klientów na konkretne daty oraz godziny i natychmiast przystępujemy do naprawy. Nie działamy jak większości warsztatów. Nie magazynujemy aut przed halą i nie każemy Klientom czekać po 2-3 tygodnie na swój samochód. Maksymalny czas pracy zależny jest od zakresu prac. 90% napraw jesteśmy w stanie wykonać w przeciągu 1-2 dni roboczych.

Nowoczesna technologia

Nie jest także tajemnicą że samochody marki BMW są bardzo zaawansowane technologicznie, a w obecnych czasach niekiedy łatwiej ma informatyk z wiedzą techniczną niż mechanik. W tym przypadku również wychodzimy Państwu na przeciw i proponujemy do korzystania z usług takich jak:

  • Kodowanie 
  • Chip Tuning 
  • Dorabianie kluczy 
  • Programowanie
Sterowniki Kodowanie

Podczas wymiany poszczególnych sterowników w Waszych samochodach zwykłe przełożenie wadliwego elementu nie wystarcza. Trzeba dopasować go do indywidualnego wyposażenia w Waszym samochodzie poprzez kodowanie aby zapewnić mu prawidłowe działanie. Proponujemy również aktualizacje sterowników czyli oprogramowania do najnowszych wersji. Przy okazji rutynowej wizyty w warsztacie możemy zaoferować usługi np. Aktualizacji map nawigacyjnych, dorobienie zapasowego kluczyka, zwiększenia mocy poprzez indywidualne strojenie mapy silnika odblokowanie usług typu Apple CarPlay i wiele innych. Zajmujemy się także konwersją aut z rynków USA na rynek europejski. Dostosowujemy lampy przednie oraz tylne, zmieniamy falę radiowe a także wgrywamy europejskie mapy oraz Polskie menu.

Oryginalne oprogramowanie

Korzystamy z oryginalnego oprogramowania a nasze zapasy sprzętowe są na tyle duże że możemy wykonać praktycznie wszystkie usługi związane z tą marką co nie wątpliwie wyróżnia nas spośród konkurencji, która w większości przypadków owym sprzętem nie dysponuje.

Serwis BMW

Potrzebujesz więcej informacji?