Ładowanie

Serwis BMW

Firma WEZYR CAR zajmująca się marką BMW

Wykonamy pełny serwis Twojego auta! Potrzebujesz wymienić rozrząd, olej w automatycznej skrzyni biegów czy może sprawdzić stan panewek lub przełożyć cały silnik? Dobrze trafiłeś! To nasza specjalność ! Oferujemy także oryginalne części w najniższych cenach.

Wymiana rozrządu w BMW

Naszą specjalizacją są niewątpliwie rozrządy, które w autach tej marki są niewątpliwie bolączka dla użytkowników oraz nie jednego mechanika. Przekroczyłeś 200.000 km zbliża się czas wymiany, a Ty nie wiesz gdzie oddać swoje auto? Dobrze trafiłeś ! Powierz je profesjonalistom! Wykonujemy kilkanaście wymian rozrządów w miesiącu. Mamy olbrzymie doświadczenie. Nie jest żadną tajemnicą że najwięcej wymian dokonujemy w silnikach N47, N57.

Masz problem z zapychającym się DPF, a może zacinającym się EGR?

U nas na miejscu kompleksowo naprawicie Państwo powyższe podzespoły lub pomożemy je usunąć zarówno mechanicznie jak i elektronicznie, a Państwo raz na zawsze zapomną o wadliwym DPF i EGR.

Oferujemy Państwu pełną diagnostykę, naprawy bieżące i okresowe.

Posiadamy bardzo obszerną wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu co pozwala nam wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom. Wyróżnia nas doświadczenie, konkurencyjne ceny a także duży wybór części nowych i używanych. Najważniejsze dla naszych Klientów są jednak krótkie terminy realizacji. Zapisujemy Klientów na konkretne daty oraz godziny i natychmiast przystępujemy do naprawy. Nie działamy jak wiekszośc warsztatów. Nie magazynujemy aut przed halą i nie każemy Klientom czekać po 2-3 tygodnie na swój samochód. Maksymalny czas pracy zależny jest od zakresu prac. 90% napraw jesteśmy w stanie wykonać w przeciągu 1-2 dni roboczych. Zachęcamy do kontaktu.

 
Serwis BMW

Potrzebujesz więcej informacji?